KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252931
nr 1425 2931
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Dopet", monogramsignerad. -73, Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 63x73
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:33:59
18/10 17:59:58
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg